قوانین سایت الگو بانو

اطلاعات فروشگاه

الگو بانو یک سایت فروشگاهی ( www.olgoobanoo.ir )است که زیر نظر مدیر سایت خانم زهرا وردی  در سال ۱۳۹۴ در جهت تجارت الکترونیک و تامین سرگرمی و نیاز علاقمندان به خیاطی تاسیس شده و هیچگونه محصولات و خدماتی غیر از محصولات موجود در فروشگاه و مغایر با قوانین جمهوری اسلامی ایران باشد را فعالیت نمیکند.

______________________________________________________________________

 سایت الگو بانو بیشتر رو فروش الگوهای آماده خیاطی فعالیت می کند الگو های ما کاملا استاندارد و بدون پروو و تجاری هستن و تصاویر خود محصول هر کدام تک به تک رو سایت قرار داده شده تا به مشکل بر نخورین.

الگوها روی برگه های یک متر در یک متر چاپ شده و برایتان ارسال میشود

همچنین سایت الگو بانو جنبه آموزشی هم دارد.یک سری اطلاعات مربوط به خیاطی در بخش مطالب خیاطی قرار می گیرد تا شما  خیاطان عزیز نهایت استفاده رو ببینین

خیاطان محترم لطفا این بخش را با دقت بخوانید

قوانین سایت الگو بانو

قوانین و مقررات

مشتریان عزیز میتوانند سفارشات خود را در سایت ثبت کنند. در اسرع وقت جهت هماهنگی برای ارسال کالا و ارائه توضیحات بیشتر فنی با شما تماس حاصل میشود.

نکته ۱پیرو بخشنامه جدید شرکت پست (اینجا) متأسفانه قادر به ارسال سفارشات پستی به روستاهای سراسر کشورنیستیم. روستاییان محترم برای خرید ، تنها می‌بایست به صورت نقدی و پرداخت آنلاین ثبت سفارش نمایند و وجه سفارش را قبل از ارسال پرداخت کنند.

نکته ۲: با توجه به مقررات شرکت پست، به هیچ عنوان امکان باز کردن مرسوله  قبل از پرداخت وجه میسر نیست.

نکته ۳: کلیه محصولات قبل از ارسال تست و بازبینی می‌شوند.تا مشکلی از بابت خرابی جنس پیش نیاد.

نکته ۴: به دلیل اطلاعات بودن نوع مرسوله فقط در صورت واریز نقدی بسته برای شما ارسال میشود.

نکته ۵ : در صورت خرید الگو یعنی بعد واریزی به هر دلایلی (چه یک 1ساعت بعد سفارش چه 1 روز ) از خرید منصرف شدین قبل اینکه الگو برای شما ارسال شده باشد هزینه کپی بی قید و شرط از فاکتور کم میشود که برحسب نوع سفارش که همیشه نصف مبلغ پرداختی میباشد